Přispějte nám nepřímo

Nakupujete na internetu? I tím můžete našim dětem finančně přispět. Je to velmi jednoduché! 
 
Stačí, když před nákupem zboží kliknete na tento odkaz: https://bit.ly/RodičeDětemVyhlídka.
 
Vybírat můžete z více než 820 e-shopů (např. tchibo.cz, cedok.cz, kasa.cz, bonprix.cz, damejidlo.cz, zoot.cz, tescoma.cz, ale také aliexpress.com).
Jejich seznam se neustále rozšiřuje. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Děkujeme!
 
Snadnou instalací aplikace (k nalezení též na givt.cz) do svého prohlížeče si zajistíte, že prohlížeč vám při každé návštěvě e-shopu zapojeného do systému GIVT, automaticky nabídne možnost darování (vyjma e-shopu tescoma.cz, který aplikaci nepodporuje). Nebudete muset pracně procházet seznam e-shopů a zjišťovat, jestli zrovna ten váš oblíbený je nebo není zapojen do projektu.
 
A pokud se na webu givt.cz zaregistrujete, budete 1x týdně dostávat e-mail s mimořádnými nabídkami, soutěžemi či pravidelnými dávkami slevových kupónů do e-shopů. Stát dárcem se samozřejmě můžete i anonymně bez registrace.
 
Pokud byste se rádi podrobněji zeptali na cokoliv, co se týká zapojení našeho spolku do tohoto projektu, ráda zodpovím.
 
Iva Zahradníková

Děkujeme!

Za první rok máme pro naši neziskovku přes 80 nákupů na internetu, které podpořily naše konto u GIVT. Fyzicky jsme dostali vyplaceno 5. 585,- Kč!

Za jeden klik navíc to rozhodně stojí! Přidejte se také.

V příspěvcích je i 86,- Kč za objednávku knih pro naši školní knihovnu, které náš spolek financoval. Tedy nákupem přispíváme i sami sobě :o).

 

Aktualizováno 24. 5. 2017