Přispějte nám nepřímo

Nakupujete na internetu? I tím můžete našim dětem finančně přispět. Je to velmi jednoduché! 
 
Stačí, když před nákupem zboží kliknete na tento odkaz: http://bit.ly/RodičeDětemVyhlídka.
 
Vybírat můžete z více než 560 e-shopů (např. tchibo.cz, cedok.cz, kasa.cz, bonprix.cz, damejidlo.cz, zoot.cz, tescoma.cz, ale také aliexpress.com).
Jejich seznam se neustále rozšiřuje. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Děkujeme!
 
Snadnou instalací aplikace (k nalezení též na givt.cz) do svého prohlížeče si zajistíte, že prohlížeč vám při každé návštěvě e-shopu zapojeného do systému GIVT, automaticky nabídne možnost darování (vyjma e-shopu tescoma.cz, který aplikaci nepodporuje). Nebudete muset pracně procházet seznam e-shopů a zjišťovat, jestli zrovna ten váš oblíbený je nebo není zapojen do projektu.
 
A pokud se na webu givt.cz zaregistrujete, budete 1x týdně dostávat e-mail s mimořádnými nabídkami, soutěžemi či pravidelnými dávkami slevových kupónů do e-shopů. Stát dárcem se samozřejmě můžete i anonymně bez registrace.
 
Pokud byste se rádi podrobněji zeptali na cokoliv, co se týká zapojení našeho spolku do tohoto projektu, ráda zodpovím.
 
Iva Zahradníková

Děkujeme!

Za 9 měsíců přes 70 nákupů na internetu, které podpořily naše konto u GIVT. V říjnu jsme dostali vyplacen první dar ve výši 1671,- Kč.

Za jeden klik navíc to rozhodně stojí! Přidejte se také.

V příspěvcích je i 86,- Kč za objednávku knih pro naši školní knihovnu, které náš spolek financoval. Tedy nákupem přispíváme i sami sobě :o).

 

Aktualizováno 8. 12. 2016